Zaloguj

Wyszukaj w strefie wiedzy

Dorabianie kluczy systemowych wspólnot mieszkaniowych

Opublikowano: 2018-08-28 12:56:49
Kategoria: inne

Informacje na temat wymogów związanych z dorabianiem kluczy systemowych dla wspólnot mieszkaniowych.


Strona rozpisana w celu zebrania informacji w jednym miejscu na temat zamawiania kluczy wykonanych przez nas systemów Master Key dla wspólnot mieszkaniowych.
 
Możliwe jest wykonanie kopii kluczy tylko dla mieszkańców i administratorów systemów które zostały przez nas zaprojektowane i wykonane.

Na wstępie zaznaczam że Systemy Master Key przez nas dystrybuowane są produkowane na produktach z zastosowaniem prawnie chronionych kluczy przy pomocy zastrzeżeń patentowych. Zakłady ślusarskie dorabiające klucze bez naszej i fabryki producenta zgody i wiedzy łamią obowiązujące w Polsce prawo. Więcej na ten temat w odnośniku dotyczącym Patentu na dole tego wpisu.numeracja Kluczy Master


W związku z dużą ilością telefonów dotyczących procedur zamawiania kluczy do systemów wkładek instalowanych w wspólnotach mieszkaniowych informujemy:

  • Najczęściej produkowane przez nas klucze otwierają w wspólnotach wejścia bram, pomieszczenia rowerowni, pomieszczenia zespołów komórek lokatorskich, furtek, śmietników.
  • Każdy wyprodukowany klucz posiada na swej główce wybity numer który odpowiada za konkretny dostęp wyznaczony w wspólnocie np: C15 386 G15. Ten numer jest konieczny w celu sprawnego dorobienia klucza. W korespondencji z naszą firmą prosimy o podawanie w treści tej numeracji. Do dorobienia klucza na podstawie takiego numeru potrzebne jest upoważnienie zarządcy systemu - dopiero po otrzymaniu takiego upoważnienia przystępujemy do procesu dorabiania klucza.
  • Klucze mogą być również dorabiane na podstawie wydanych indywidualnych kart klucza. Na odwrocie karty jest wybity specyficzny numer systemu i dostępu - tylko posiadacz takiej karty ma prawo zamówić u nas duplikat klucza. Taka procedura jest wprowadzona dla Państwa dobra - unikamy w ten sposób rozpowszechniania kluczy dla osób spoza wspólnoty w celu uniknięcia późniejszych kradzieży.
Karta Klucza Masterkey
  • Osoba która uzyskała informację że nasz zakład był producentem systemu a nie posiada indywidualnej karty - musi zwrócić się do zarządcy wspólnoty by ten nas poinformował o potrzebie wycięcia klucza dla mieszkańca danego osiedla.
  • klucze można odebrać po spełnieniu powyższych punktów w naszym warsztacie przy ulicy Ślicznej 41a we Wrocławiu w godzinach od 8 do 16. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny ze względu na dużą ilość pracy w terenie tel. 71 34 11 709. Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi. 
Paczkomaty Inpost
  • Jest możliwe skorzystanie z wysyłki kluczy poprzez system paczkomatów INPOST z poborem płatności z karty płatniczej. W tym przypadku oczekujemy na wskazanie konkretnego paczkomatu poprzez podanie jego numeru i numeru telefonu na który przychodzi informacja z systemu INPOST.
  • wszelką korespondencję na tematy związane z wycięciem kluczy prosimy kierować pocztą mailową na adres biuro@systemyklucza.pl

Udostępnij ten artykuł

Dodaj komentarz

 (with http://)