Wyszukaj w strefie wiedzy

Z nami otworzysz wszystkie drzwi jednym kluczem

            Wieloletnie doświadczenie zawodowe, odbyte szkolenia w kraju i za granicą oraz dalsze podnoszenie kwalifikacji wyróżnia nas wśród firm na polskim rynku systemów mechanicznych zabezpieczeń mienia.

            Poznanie wyrobów różnych producentów, pozwoliło nam na wybranie najlepszych rozwiązań w branży mechanicznych systemów zabezpieczeń. Posiadamy autoryzacje wiodących dostawców: ABUS, ABLOY, ASSA, FAB, EVVA, LOB, WINKHAUS w zakresie projektowania Master key

Autoryzacja Abloy Autoryzacja Masterkey LOB autoryzacja master key EVVA autoryzacja klucz generalny abus autoryzacja elektronika  Autoryzacja firmy w zakresie produkcji Master Key

            Wybrana specjalizacja pozwala nam w profesjonalny i rzetelny sposób zaspokoić potrzeby każdego klienta, w tak ważnym obszarze, jakim jest bezpieczeństwo firmy i kontrola dostępu osób do pomieszczeń.

Logo Policji Posiadamy Zaświadczenie Komendanta Wojewódzkiego Policji całej kadry techników o przejściu procesów sprawdzających. Pozytywna weryfikacja zakończona została wpisem na listę: "Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego".

Potwierdzają to załączone poniżej zaświadczenia.

           

Darek - Pracownik zabezpieczenia technicznego Grzegorz - pracownik zabezpieczenia technicznego


            Tworzymy indywidualne, zgodne z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów, projekty systemów zabezpieczeń, "szyte na miarę" Państwa potrzeb, doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań i doboru asortymentu. Projektowanie systemów zaczynamy od poznania przedsiębiorstwa często na eapie projektu. Po analizie ilości potrzebnych zamknięć wg projektów, następuje weryfikacja na obiekcie inwestora. Dokonujemy obmiarów grubości drzwi, korekty zamknieć szachtów technicznych, wielkości otworów pod platformy zamknięć.

Projekt CAD Master Key

Na zlecenie inwestora nanosimy oznaczenia kolejności wkładek i numerację pomieszczeń do dokumentacji projektowej w formie elektronicznej. Drukujemy rysunki techniczne z naniesionymi danymi na ploterze formatu A0. Komplet dokumentacji zawiera plany inwestycji z ponumerowaną infrastrukturą korespondującą z planami klucza Masterkey.

plan klucza

            Zapewniamy kompleksową realizację wdrożeń systemów Master Key. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych systemów. 

            Obsługiwani przez fachową kadrę specjalistów zyskają Państwo bezcenny czas i spokój, gdyż to my troszczymy się o bezpieczeństwo Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.