System klucza generalnego w zakładzie produkcyjnym Dr. Schneider pod Jelenią Górą.

Z dużą niecierpliwością czekaliśmy na sfinalizowanie kontraktu z fabryką znajdującą się w Radomierzu pod Jelenią Górą. Nowy zakład został obięty całościowo systemem klucza ABLOY Protec. Fabryka wybudowana na terenie wielkości prawie 25 000 m2, posiadająca kilka budynków. W Polsce dla tej firmy pracuje już ponad 700 osób. W Polsce zakłady Dr. Schneider produkują części do BMW serii 7, Audi A8 oraz Mercedesa klasy C i E.

zakład dr schneider

Jest to zakład pracy wykorzystujący najnowsze technologie, zaś  Centrum Badawczo – Rozwojowe jest ciągle w fazie rozwoju.

Cieszymy się, że taki zakład projektujący najnowsze technologie związane z przemysłem samochodowym został zabezpieczony najlepszą światową techniką wykorzystującą platformę dyskową. Cylinder ABLOY® PROTEC przewyższa międzynarodowe wymagania w zakresie najwyższego poziomu bezpieczeństwa włącznie z normą UL437 i EN 1303. System centralnego klucza oparty na tej platformie może posiadać dwa miliardy różnych kombinacji klucza, dzięki temu naszym klientom możemy projektować systemy do wielu tysięcy pozycji w systemie. Kodów na zabezpieczenie zakładu na pewno nie zabraknie.

Widok na wnętrze wkładki wykonanej w tym systemie przedstawia zdjęcie poniżej.

Budowa wewnętrzna wkładki Abloy Protec

Wygląd na cylinder Din Abloy Protec