Wyszukaj w strefie wiedzy

Zamki dla apartamentów Renting lock

Opublikowano: 2018-06-06 19:15:14
Kategoria: Wkładki i okucia elektroniczne , Zabezpieczenie techniczne obiektów

Zamki RentingLock

Wynajem apartamentów krótkoterminowych to inwestycja kojarząca się z pełną dyspozycyjnością dla klientów. Klucze należy dostarczyć do klienta w momencie jego przyjazdu na miejsce noclegu. Często są to godziny nocne. Możemy wtedy zatrudnić osoby w której obowiązkach będzie dostarczenie kluczy. Takiej osobie oczywiście musimy zapłacić za jej dyspozycyjność i poświęcony czas. A można wszystko urządzić zupełnie inaczej korzystając z najnowszej technologii zamków elektronicznych do apartamentów systemu Rentinglock.Jaka jest zasada jego działania zamków i na czym polega system rezerwacji Renting Lock?

System składa się z zamków elektronicznych z klawiaturą do wpisywania kodów. W układzie elektronicznym na podstawie unikalnego numeru zamka i zegaru czasu rzeczywistego zostają wygenerowane kody. Kody te w zależności od przyznanego czasu rezerwacji pokoi umożliwiają klientom otwarcie drzwi. Wystarczy tylko odpowiednio wygenerować kody i dostarczyć na mail lub telefon klienta. Klient podchodząc do drzwi, wbija przesłany kod na klawiaturze i dostaje dostęp do apartamentu.

Niestety stoimy przed kolejnym wyzwaniem. W jaki sposób dowiedzieć się jaki kod mamy przesłać na telefon najemcy by on otworzył dostęp?

I tutaj pomocą służy nam platforma internetowa producenta zamków Renting Lock. Co w niej możemy zrobić i jaka jest jej funkcjonalność postaram się napisać i pokazać poniżej na prostym przykładzie.

Kupując pierwszy zamek w naszej firmie, dostajecie Państwo możliwość zalogowania się do aplikacji i pierwszej konfiguracji. Ekran poniżej pokazuje tę opcję.wybor zamka i aktywacja

Wybierając opcję zarządzanie zamkiem (apartamentem) macie Państwo możliwości związane z:
  • uruchomieniem zamka (opcja aktywuj zamek);
  • kodami Master zamka i kodami serwisowymi;
  • kodami PUK zamka ( opcje przydatne po kilkukrotnym złym wpisaniu kodu przesłanego w wiadomości)
  • edycją nazwy i lokalizacji zamka;
  • usunięciem zamka;
  • i opcjami wiadomości powitalnych wysyłanych SMS i email.
Pierwszą i najbardziej widoczną częścią jest moduł dokonywania rezerwacji i wysyłki kodów. Na tym ekranie możemy ustawić czas rezerwacji apartamentu poprzez zmianę daty i godziny przyjazdu i wyjazdu. Dodatkowo można po wpisaniu adresu e-mail lub nr telefonu wybrać język wiadomości przesyłanej do klienta o rezerwacji apartamentu.
Podstawowy ekran rezerwacji apartamentu
Pominę w tym miejscu informację o uruchomieniu systemu, kodach serwisowych i PUK. 

Poniżej opiszę to co jest najważniejsze dla zarządcy systemu.


Ekran zmiany nazwy i położenia zamka. Na tej podstawie przychodzą wiadomości do najemcy z wskazaniem lokalizacji apartamentu i dodatkowymi uwagami by szybko go odnaleźć.

edycja nazwy apartamentu

Ekran zmiany i edycji wiadomości powitalnych w językach:
  • angielskim,
  • niemieckim,
  • rosyjskim
  • polskim.
wybór języka edycji wiadomości
i edycja właściwej wiadomości związanej z konkretnym apartamentem.

i to wszystkie z najważniejszych opcji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą celem uzyskania większej ilości szczegółowych informacji na temat możliwości instalacji zamków i uruchomienia systemu.
 
Bartłomiej Szatko tel. 501 674 879

Udostępnij ten artykuł

Dodaj komentarz

 (with http://)